#1 2009-09-15 21:03:01

zaq44444

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-15
Posty: 3
Punktów :   

Wybór PSP

Witam!
Dziś napiszę o tym, który model PSP warto wybrać. Oczywiście ważne jest, pod jakim kątem rozpatrujemy działanie konsoli. Jeśli chodzi o małą prądożerność i łatwość w przenoszeniu polecam modele 2000 i 3000. Jeśli chodzi o tzw. przerobienie [wgranie nowego softa] umożliwiające odpalanie kopii zapasowych gier z karty pamięci MS ProDuo. (Jeśli chodzi o RiP z WŁASNEGO oryginalnego dysku UMD, oczywiście jest to legalne) Innym zastosowaniem jest możliwość wgrywania przydatnych aplikacji Homebrew, które uczynią z naszego cacka np. pilot do TV (tylko w przypadku PSP Fat [1000], gdyż wyłącznie ten model posiada port IrDa) Zaletą PSP 2000 i 3000 jest wyjście TV, którego akurat 1000 nie posiada. Jest to bardzo wygodna metoda i ostateczna alternatywa PlayStation 2, choć PSP nigdy nie dorówna w grafice PS2, a co dopiero PS3!!! Wielu graczy twierdzi, iż PSP Slim [200x, 300x] ma ogromną przewagę dzięki większej pamięci RAM [Fat - 32MB; Slim - 64MB]. Grałem na obu konsolach i stwierdzam, że przewaga Slima jest nieznaczna. Na 'Facie' są nieco dłuższe loadingi, lecz żadna gra nie zacina się na modelu 1000. Uwaga! Różnica między przykładowo PSP 2003 a 2004 jest tylko taka, że 2003 pochodzi z UK, a 2004 z EUR. Nie ma w tym ŻADNYCH różnic technicznych. Jeśli już wiesz, które PSP chcesz wybrać, napisz o tym pod tematem. NIGDY nie kupuj taniej i dużej baterii, a tym bardziej nie kupuj jej na allegro!!! To same chińskie podróbki psujące Twoją konsolę. Postaw na jakość, nie na cenę i długość trwałości.
Mam nadzieję, że pomogłem wszystkim, którzy dopiero wybierają PSP
Pozdro,
zaq44444
PS - PSP 100x ani 200x nie dostaniesz już nigdzie fabrycznie nowych; osobiście polecam i mam PSP 1000


..........................................::::::::::::::::::::::::::::::::::::[i]::::::::::::::::::::::::::::::::::::..........................................

Offline

 

#2 2009-09-16 15:59:26

ProMaster

Administrator

13037830
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Zarejestrowany: 2009-09-06
Posty: 6
Punktów :   -1 
WWW

Re: Wybór PSP

Następnym razem, jak piszesz poradniki, to pisz to długo i starannie. Zapomniałeś o czymś takim jak dobór PSP do softa, zapomniałeś posprawdzać faktów na temat Go!, co jest ważne. Po pierwsze, Ci którzy mają słaby net, powinni nie kupować Go!. Z oficjalnej notki prasowej wynika że "...Go! [PSP] nie będzie posiadać napędu UMD, jedyne źródło danych to WLAN, lub internet, z którego za opłatą pobierać będziemy gry..." Po drugie, dobór softa też jest ważny. Z badań IGN wynika, że soft 6.00 działa na PSP Fat wolniej, niż np. na 3000 Slim & Bright, oraz soft 5.35 działa wolniej na Slim & Bright (PSP 3000) niż na Slim & Light (PSP 2000).


http://img30.imageshack.us/img30/9615/99481107.pngPiszę poprawnie po polsku.
Admin forum.

Offline

 

#3 2009-09-25 17:17:50

PromasterToZal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Wybór PSP

Co ty kurwa, bredzisz? Dobrze chlopak opisal temat. Pierdolenie bez sensu o tym, ze ktos zle pisze to chujnia. I nie psizesz poprawnie po polsku wcale poprawnie.
I PSP nie jest do oceniania, bo to tylko szicik;P jak mi dasz warna, to ci nogi z dupy powyryvam
nie wal se, sluchaj dody, qrwa!


pschecivco qrestvoo e oopadkovee zasath

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oaza.pun.pl www.92tzb.pun.pl www.pokemon-adventures.pun.pl www.gothic-fani.pun.pl www.czarnobyl.pun.pl